LifeBlog

LifeBlog

Czytaj więcej

Czytaj więcej
LifePoetry

LifePoetry

Czytaj więcej

Czytaj więcej
LifeStories

LifeStories

Czytaj więcej

Czytaj więcej
LifeCook

LifeCook

Czytaj więcej

Czytaj więcej
LifeArt

LifeArt

Czytaj więcej

Czytaj więcej


Teresa „Therte” Chyla, mała twórcza dusza, która lubi piec, pisać, rysować i tworzyć muzykę. Ma już za sobą ćwierćwiecze, ale czuje się na osiemnastkę. Lubi podróże, słodycze i makaron. Zakochana w Szkocji, marzycielka z bujną wyobraźnią. Ma ogromne serce, uwielbia motywować innych i pomagać w rozwoju talentów. Dzieci do niej lgną, sama też chętnie się opiekuje małymi szkrabami. Marzy o otwarciu kawiarni z niespodzianką, która będzie pod nazwą bloga. Jest inicjatorką projektu MyLifeline.pl i już na starcie planuje rozbudowę. Fanka fantastyki, kryminału i thrillera.Autor Malkira

Mirka „Malkira” Stachowiak, dobra przyjaciółka, która ma talent pisarski i robótek ręcznych. Mieszka w pięknym kraju zwanym Szkocją, pracuje przy wypiekaniu ciasteczek i ma ogromne wrażliwe serce. Jest pogodna, szczera i romantyczna. Uwielbia kryminały i romanse, ale nie przejdzie obojętnie obok fantastyki, zwłaszcza polskiej. Ma kochającego męża i własny dom z ogrodem. Czy można lepiej wymarzyć swoją przyszłość?

Autor Bartek

Bartosz „Rolada” Uniżyczki, młody kucharz i utalentowany rysownik. Wrażliwy i uparty chłopak, który nie da sobie nic wmówić. Ma wielkie plany otwarcia restauracji, oraz dorabiać jako grafik. Rozwija swoje talenty dość szybko, a przejście z kartki na tablet graficzny nie było dla niego problemem. Będzie działał głównie w dziale LIFEART, ale może podzieli się z nami przepisami na blogu związanym z kuchnią i gotowaniem.


Iga „Szczyglino” Szczygieł Niepoprawna optymistka, idąca przez życie z głową w chmurach. Lubi pomagać ludziom, dla każdego ma czas i gotowość do wysłuchania go. Uwielbia robić naleśniki, spędzać czas ze znajomymi, i tworzyć „coś z niczego”. Kocha klasyczne samochody, kontakt z naturą i swojego męża Łukasza. W wolnych chwilach aranżuje wnętrza, piecze naleśniki i robi obrazy z guzików.